فروش

فروش عمده و سازمانی :

انواع خرید  سازمانی (عمده) از برق مارکت وجود دارد.

1-  شما می توانید بعنوان یک گروه و یا یک سازمان در صورت نیاز به خرید کالاهای متنوع وارد بخش درخواست سازمانی (عمده) کالا شده و لیست اقلام مورد نیاز خود را با مشخصات کامل ثبت تا در اسرع وقت توسط کارشناسان فروش ساماندهی و پاسخگویی صورت پذیرد.

2- شما می توانید صرفا درخواست کننده یک نوع کالای خاص باشید که در این صورت درخواست شما یا توسط خود شما برای فروشنده و تولید کننده از طریق ثبت درخواست کالا ارسال می گردد که در اینصورت فروشنده پاسخگویی نیاز شما بوده و تامین کالا توسط فروشنده صورت می پذیرد و یا می توانید کالای مورد نیاز را در بخش درخواست کالای برق مارکت ثبت نموده تا برق مارکت از طریق برگذاری مناقصه مناسب را به شما اعلام و کالا را برای شما ارسال می دارد .

ثبت سفارش خرید کالا بصورت عمده از طریق همین صفحه با تکمیل فرم خرید عمده کالای باشد و شما ضمن ثبت کامل مشخصات کالا و سایر شرایط درخواست خود را اعلام می دارید .سپس از ثبت درخواست همکاران واحد پشتیبانی و فروش برق مارکت ظرف 48 ساعت کاری به درخواست شما رسیدگی نموده و به منظور نهایی شدن خرید پیش فاکتور از جانب برق مارکت برای شما ارسال خواهد شد و پس از تائید توسط خریداران زمان ثبت سفارش از طریق پیامک و یا ایمیل به شما اعلام می گردد.

 

شرایط و نحوه پرداخت :

تمامی پرداخت های خریدهای عمده بصورت پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب می باشد .

 

شرایط ارسال :

با توجه به شرایط خاص خریدهای سازمانی و عمده ، شرایط و زمان تحویل سفارش حتما پیش از ارسال به تائید شخص سفارش دهنده خواهد رسید و ارسال رایگان می باشد .

 

شرایط بازگشت کالا :

امکان بازگشت کالا برای سفارشات عمده وجود ندارد و تنها در صورت معیوب بودن کالاهای تحویلی کالای معیوب با کالای سالم تعویض می گردد.

نام و نام خانوادگی :

شماره تماس:

ایمیل:

محل تحویل محصول:

دسته بندی مورد نظر:

برند مورد نظر:

لینک محصول:

توضیحات:

ثبت درخواست:

 

اشتراک گذاری پست: